Zagg invisibleSHIELD EXTREME iPhone 5 şeffaf film

Şeffaf film ve kalite kelimelerini ilk olarak bir araya getiren marka olan ve özellikle akıllı telefonlara ürettiği çizilmez ve darbeye dayanıklı şeffaf filmleri ile bu alanda bir çok markaya öncülük eden Zagg, invisibleSHIELD EXTREME ile iPhone 5‘leri için özel bir koruma arayanlar için ideal bir ürün.

Piyasada Wrapsol, Bodyguardz gibi muadillerine nazaran çabuk sararmayan, gerçek darbe emici ve çizilmeyi önleyen Nano teknoloji ile üretilmiş invisibleSHIELD EXTREME, cihazlarının tasarımından ödün vermek istemeyen ama aynı zamanda cihazı etkin koruyan bir ürün arayanlar için kılıf kalitesinde bir koruma sağlar.

zagg extreme

Şok darbelere karşı en etkili darbe emici yapısı ile invisibleSHIELD EXTREME gerçek ömür boyu garantisi ile güvenle kullanabileceğiniz harika bir seçim. Bir çok markanın sunduğu ömür boyu garantisi bir kaç ürün değişimi ile kısıtlı olduğu gibi olmayan Zagg, zaten tüm dünyada en çok tercih edilen marka.

Özellikle iPhone 5 için şeffaf koruma filmi dediğimizde invisibleSHIELD EXTREME adını ararsanız ve ürünün taklitlerinden kaçınarak güvenilir satıcılardan alırsanız uzun zaman memnun olarak kalacağınız bir ürüne de sahip olmuşsunuz demektir. Aşağıdaki video’yu sadece bir tanıtım filmi olarak görüp denemezseniz memnun oluruz 🙂

Tabi kalite ve benzersiz bir ürün kelimeleri yan yana gelsiğinde 49.99€ gibi bir fiyatın da ortaya çıkması gayet doğal. Sonuçta bilindik makyajlanmış naylon şeffaf filmlerden olmamasından dolayı teknolojisine para verdiğiniz bir ürün.

Zagg’ın iPhone 5 için ürettiği diğer modeller ve diğer cihazlara ait ürünlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir