YourTube iOS 6 için güncellenerek yayınlandı

Youtube kanalı olanlar, Youtube ile içli dışlı olanlar veya Youtube üzerinden videoları hem video hem de mp3 formatında indirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği uygulama olan YourTube iOS 6 için güncellendi. Popüler Cydia uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan YourTube standart uygulamalardan bir hayli yetenekli.

Özellikle video indirme ve indirme hızını ayarlama, çevrimdışı görüntüleme, videolarda yer alan reklamları engelleme özelliği gibi daha bir çok özelliği barındırıyor. Airplay desteği, videolardaki kısıtlamaların kaldırılması, ortam dosyalarının Gremlin ile ortam kitaplığına aktarımı, indirilen medyaları iTunes ile senkronize gibi daha bir çok özelliği ile YourTube bir çok iOS kullanıcısının vazgeçilmezi durumda.

yourtube ios6

Bu ve daha bir çok özelliği sebebiyle size standart YouTube uygulamasını unutturacak olan YourTube artık iOS 6 ile tam uyumlu ve gelişmiş yetenekleri ile beraber Cydia‘da indirilmeye hazır. Cihazınızın müzik uygulaması içerisine indirilen müzikleri direk olarak aktarabilme rahatlığını size sunan YourTube 3.99$ fiyatı ile Cydia’da sizleri bekliyor.

yourtube önizleme

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir