Yeni Nesil iPod touch ve iPod nano Nakliyatı Başladı

Apple bugün itibariyle 5. nesil iPod touch ve 7. nesil iPod nano siparişlerinin nakliyesine bugün başladı. Apple ayrıca dün de iPod touch ve iPod nano ile beraber iPhone 5’lerde 30 pinli eski bağlantılı aksesuarların kullanımını sağlayan Lightning adaptör satışına da start vermişti. Tüm bunların dışında Apple bugün iPod touch’lar için de ekitap şeklinde bir kullanma kılavuzunu da cihaz sahiplerinin istifadesine sunmuştu. Bazı Asya ülkelerinde de teslimatların başladığına dair kullanıcılar Apple tarafından bildirim aldıklarını doğruladılar. 5. nesil iPod touch’lar 4 inç ekrana sahip ve sadece 6.1 mm inceliği ile şimdiye kadarki en ince iPod touch olarak karşımıza gelmişti.

Yeni Nesil 5. Nesil iPod Touch

Yeni iPod touch beş farklı rengi ile 32/64GB’lık modeli $299/$399 fiyatla satışa sunulmuştu. En uygun fiyatlı 16GB’lık modeli sadece 199$ olan yeni iPod touch’lar da ilgi ile karşılanıyor.

Yeni Nesil iPod Nano

Yeni iPod nano’lar da 2,5-inç multitouch özellikli ekranı 5.4 mm inceliği ve iPhone 5 gibi uzamış yeni tasarımı ile müzik severlerin tercih edeceği ürünler arasında yer almaya devam ediyor.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir