Yeni iPhone, 3 farklı ekran boyutuyla gelebilir

Bu haberin kaynağı aslında çok net değil. Yani global birçok teknoloji haber sitesinde bile yer alan bu haberin dayanak noktası Çin’de düzenlenen bir fuarda Apple yetkilisi olarak tanıtılan kişilerin konuşmaları.

iPhone 6 yoldayken ve muhtemel yıl sonu tanıtılacakken, bu tarihe yaklaşıldıkça söylentiler de artıyor. 2 farklı ekran boyutuyla gelmesi tahmin ediliyorken bir de 3 farklı ekran seçeneği kafaları iyiden iyiye karıştırmaya yetti. Ama seçeneklerin çok olması her zaman alternatif olarak iyi değerlendirilmelidir. Kim hangi büyüklükte ekran tercih ederse alabilir, bu satış rakamları da Apple’ın daha sonraki nesil iPhone’ları için güzel bir yol gösterici olabilir.

iPhone 6 konsept

4.7 ve 5.5 inçlik ekran boyutlarıyla gelebileceğini duyurmuştuk. Ancak bu konuşmalarda da bu boyutlar kesin olarak lanse edilirken bir de herzamanki 4 inçlik ekran boyutundan söz ediliyor. Genelde kalıp baskılar Nisan sonu Mayıs başında gerçekleştiriliyor. Bu üretimden sızıntıların gelebileceğini unutmayalım. Yani yeni sızıntı görsellerin yakında gelebileceğini tahmin ediyoruz.

Yeni iPhone, 3 farklı ekran boyutuyla gelebilir” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir