WynCase ile iOS Cihazınız Oyun Konsoluna Dönüşsün

Bir çok ilginç ve bir o kadar da işlevsel trend ürünler‘in çıkış kaynağı olan Kickstarter platformu WynLABS tarafından geliştirilen yeni bir ürünle bizim de dikkatimizi çekti. WynCase olarak tanımlanan iPhone kılıfı cihazınızı mini bir oyun konsoluna dönüştürme yeteneğinin yanı sıra aynı zamanda cihazı darbe ve çizilmelere karşı korumak amacına yönelik düşünülmüş yeni bir fikir.

BridgeTOUCH diye tanımlanan teknolojiye sahip WynCase cihazınız içine yerleştirildikten sonra kontrol tuşlarının cihaza parmakla dokunma olarak algılatan özel bir teknoloji kullanıyor. WynCase’i de farklı kılan bu özelliği ile Bluetooth veya bağlantı aparatı kullanmaksızın oyunları keyifle oynamanıza olanak tanıyor.

WynCASE

Enerji tüketminde son derece cimri olan WynCase çalışmak için herhangi bir batarya içermediği gibi cihazın kablosuz bağlantı kaynaklarını da kullanmadığından artı bir yük getirmiyor. Bu özel kılıfın uyumlu olduğu cihazlar da hayli geniş, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, 4. nesil iPod touch ve 5. nesil iPod touch’ta kullanılabiliyor.

WynCase’in Apple TV üzerinden de oyun oynanmasına olanak tanıması ise ürünü daha da cazip hale getiriyor. Tabi bu üründe tüm Kickstarter projeleri gibi belli bir limite sahip. WynCASE’in üretime geçebilmesi için 80 bin dolar gibi bir rakamın toplanması gerekiyor. Şu anda hedeflenen rakamın sadece 10.594 dolar’ı toplanabilmiş ve proje hedeflenen rakama ulaştığında 30$ karşılığında meraklıları ile buluşacak.

WynCase iPhone kılıfını ilgili bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir