Whatsapp Kısa Süreliğine Ücretsiz

Whatsapp özellikle iOS aynı zamanda Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. 1.79 TL fiyat ile App Store’da satılan uygulama kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilmeye hazır sizleri bekliyor. “Ben cihazımı zaten Jailbreak‘li kullanıyorum ve cracklisine zaten sahibim” demekte haklı olsanız da yarın jailbreak için beklemeniz gerekebilir.

O nedenle hazır ücretsiz olmuşken yahut henüz Whatsapp kullanmayanlar için bu popüler uygulamaya kısa süreliğine ücretsiz olarak sahip olmamanızda bir sebep yok demektir. Henüz bu sürenin ne kadarlık bir zamana karşılık geldiği bilinmezken elinizi çabuk tutmanız yerinde olacaktır.

Whatsapp

 

Tıpkı iOS kullanıcıları gibi Android içinde ücretsiz olarak şu aralar indirilebilen Whatsapp SMS’in baş düşmanı olarak gösteriliyor. iOS ve Android cihazların ne kadar yaygın olarak kullanıldığı düşünülürse GSM operatörlerinin bu uygulamayı neden sevmediği de açıklanmış oluyor.

Geçtiğimiz Ağustos ayı içinde Whatsapp’ın açıkladığı verilere göre uygulama üzerinden dönen mesaj sayısı 10 Milyar’ı aşmış durumdaydı. Aşağıdaki bağlantıdan Whatsapp’i hemen indirip kullanabilirsiniz, acele edin…

appstore iptt

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir