TwelveSouth BookBook iPad Mini Kılıfı

Apple ürünleri için belki de en popüler kılıfları üreten TwelveSouth markasını, MacBook, iPad, iPhone, iPod touch gibi cihazların yanına şimdi de iPad mini BookBook kılıfı da eklediler. BookBook kılıfı ilk defa duyanlar için kısaca izah etmemiz gerekirse, cüzdan kılıf özelliğinde ve tıpkı bir kitap cildi gibi görüntüsü ile öne çıkan bir ürün.

Türkiye piyasasında bir hayli taklidi olan bir ürün olan BookBook kılıfların geçen ay iPhone 5 için olan modelini de piyasaya sürmüşlerdi. Orjinal deri olan BookBook kılıflar özellikle çok hafif ve bakıldığında gerçek bir kitap cildi gibi görünüyor. Trend ürünlere meraklı olan kullanıcılar için hayli kullanışlı ve farklı tasarıma sahip bir ürün.

ipad-mini-bookbook-2-600x221

Çift fermuarlı ve içi süet olan BookBook kılıflar şu anda resmi satış sitesinde  69,99 $ fiyatla satılmakta. iPad mini’niz için olabildiğince kibar ve farklı bir ürün arayanların tercih edebileceği BookBook kılıfların diğer cihazlarla uyumlu modellerini de http://twelvesouth.com/ bağlantısından inceleyebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir