Twelve South’tan BookBook iPhone 5 Cüzdan Kılıf

Twelve South firması özellikle Apple cihazları için son derece kaliteli ve bir o kadar da ilginç olan aksesuarları üreten bir şirket olarak dikkat çekiyor. Twelve South ürünleri arasında en dikkat çekici ürün olan BookBook kitap görünümlü kılıf‘lar bizim de favori ürünlerimiz arasında yer alıyor. Piyasada hemen hemen aynı görünümlü ancak son derece kalitesiz taklitleri de bulunan Twelve South BookBook kılıflar şimdi iPhone 5 uyumlu.

BookBook kılıflar adından da anlaşılacağı gibi kitap görünümlü olup içerisinde ayrıca kredi kartlarınızı taşıyabileceğiniz özel bölmeleri ile paranızı da koyabileceğiniz cüzdan görevi gören ilginç ve özel bir ürün. Mac, iPhone 4, iPad gibi cihazlarınız için farklı modellere sahip olan BookBook kılıflar uygun fiyatları ile de tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

Twelve South BookBook iPhone 5 Kitap Görünümlü Kılıf

Klasik olarak iki farklı renk seçeneğine sahip olan BookBook kılıflar siyah ve kahverengi olarak üretilmiş. Özellikle iPhone 4 ürünü ile tanıdığımız BookBook aradan geçen kısa zaman içinde Mac ve iPad cihazlarına uygun modelleri geliştirdikten sonra şimdi de iPhone 5 için olan modeli ile karşınızda.

Twelve South Kitap Görünümlü iPhone Kılıfı

Dış yüzü kaliteli bir deriden imal edilmiş olan kitap görünümündeki kılıfın cihazını koyduğunuz iç kısımı da deriden (taklitleri meşin yuvalık barındırıyor). Cihazınız kılıftayken tüm bağlantı noktalarına erişimin gayet kolay olduğu tasarıma sahip BookBook cüzdan kılıflar arka tarafında kamera için de bir boşluk barındırıyor. Böylelikle cihazınızı her durumda kılıfındayken kullanabilmenize olanak tanıyor.

iPhone 4, iPhone 4S ve iPhone 5 cihazlarınız için uyumlu olan BookBook kılıflar 59.99$ fiyatı ile resmi sitesine ait bu bağlantıdan incelenip satın alınabilir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi ürünün aynı zamanda Mac ve iPad için olan modellerine de bulunmakta.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir