Twelve South iphone için yeni SurfacePad kılıfı tanıttı

Twelve South markasını ilk olarak iPhone, iPad ve Mac‘lere özel olarak üretilen kitap formunda kılıflar ile duymuştuk. iPhone’lara özel olan BookBook diye adlandırılan kılıflar aynı zamanda kredi kartlarını ve paranızı da koyabileceğiniz kitap görünümlü kılıflardı. Şimdi şirket yeni kılıfları olan SurfacePad’i tanıttı.

SurfacePad, bir gramdan az ağırlığa sahip Napa deri yapısı ile akıllı telefonlar için kapaklı bir koruma kılıfı. iPhone 5 veya 4/4S cihazlarınızla uygumlu olan kılıf cihazınızı çantada, cebinizde çizilme korkusu olmadan taşımanızı sağlıyor. SurfacePad’in uygulanışı, çıkarıldığında geride kalıntı bırakmayan özel bir yapıştırıcı kullanarak telefonunuza takılıyor.

surfacepad iphone kilif

SurfacePad’i ayrıca yan olarak sabit bir zemin üzerine koyup stand olarakta kullanabiliyorsunuz. iPhone BookBook kılıflarında gördükleri ilgiyi SurfacePad ile görecekler mi bilemiyoruz ancak gerek ürün kalitesi gerekse de tasarımı ile tercih edilebilecek bir ürün gibi görünüyor.

Gayet ince ve hafif bir kılıf olan SurfacePad, iPhone 5,  4/4S için Pop Kırmızı, Modern Beyaz ve Jet Black gibi farklı renkleri ile 34,99 dolar fiyatla resmi satış sitesinden detaylıca incelenebilir.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir