Tweetbot Mac OS X Final Sürümü Yayınlandı

En popüler sosyal ağlardan bir tanesi olan Twitter için iOS cihazlarımız ile beraber OS X işletim sistemine uygun ücretsiz bir uygulama olarak App Store‘da yer alıyor. Ancak tıpkı bir diğer popüler sosyal ağ uygulaması Facebook gibi bir çok özelliğinden mobil uygulamalar üzerinden yararlanamıyoruz. Bu boşluğu da iOS ve Mac geliştiricileri doldurmaya çalışıyor.

TapBots‘da bunlardan birisi olarak hem iOS cihazları hem de Mac için geliştirmiş olduğu Tweetbot adlı uygulaması ile hayli dikkat çekiyor. Çok daha fonksiyonel bir Twitter deneyimi sunan Tweetbot final sürümünü bugün yayınladı.

Tweetbot for Mac OS X

Mac kullanıcıları için yayınlanan Tweetbot 1.0 sürümü ile beraber bugüne kadar beta sürümlerini beta olarak kullananlar Mac App Store üzerinden bu uygulamayı 19.99$ fiyatı ile artık satın alabileceler. Bize de hayli fiyatlı gibi görünen uygulama standart Twitter uygulamasından çok daha detaylı ve fonksiyonları açısından çok daha farklı bir twitter deneyimi sunuyor olmasından dolayı tercih edilebilir.

Tweetbot for Mac OS X

Yine de daha makul bir fiyata satılabileceğini düşündüğümüz Tweetbot’u satın almak isteyen kullanıcılar Tweetbot for Mac bağlantısına tıklayarak diek olarak Mac App Store üzerinden satın alabilirler.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir