Türk Oyun Yapımcılarından Güzel Bir Oyun I’m Jack

Mobil platformların her geçen gün biraz daha geliştiği ortamda girişimciler için de hayli önem arzeden bir mecra olmayı sürdürüyor. App Store‘un gücünün de farkında olan Türk geliştiriciler özellikle son zamanlarda artan bir grafikle oyunlar, uygulamalar geliştirerek hem projelerini hem de kariyerlerini bu alanda yükseltmeye devam ediyorlar.

2011 yılında kurulan UGR Teknoloji‘de bu girişimcilerden bir tanesi olarak I’m Jack isimli oyunu iOS kullanıcılarının istifadesine sundu. Ücretsiz olan I’m Jack oyun için satın almalarla gelir elde eden ve şu ana kadar da App Store’da 150 Bin indirmeyi aşan güzel bir oyun olarak dikkat çekiyor.

i-m-jack

I’m Jack 1.5 sürümü ile 4 bölüm ve 150 civarı görev içermekle beraber oynanabilirlik ve görsellik açısından da başarılı  bir oyun. Türk girişimci ve geliştiricileri bu alanda sık sık duymak ve projelerine destek olmak için de olsa oyunu indirip incelediğinizde binlerce App Store uygulaması içinde çok daha iyi performansa sahip olduğunu göreceksiniz.

Oyunun ana karakterinin hareket açısından pek fazla aksiyonu olduğunu söyleyemeyecek olsakta kullanılabilirliği arttıran bir unsur olduğu söylenebilir. Ancak yine de aksiyonu bol bir karakteri görmek oyunun kalitesinin de arttıracaktır diye düşünüyoruz. App Store ve diğer mobil platformların mağazalarında daha çok ve daha kaliteli Türk yapımı ürünleri görmek adına umut veren çalışmalardan birisi olan I’m Jack‘i denemenizi tavsiye ediyoruz. Aşağıdaki iTunes bağlantısından I’m Jack‘i indirebilirsiniz.

I'm Jack Ücretsiz iOS Oyunu

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir