TinyUmbrella iPhone 4S iOS 6.1.1 shsh kaydı için güncellendi

Apple, henüz geliştiriciler için iOS 6.1.1 beta serisinin birinci sürümünü yayınlamışken iOS 6.1 güncellemesi ile sorunlar yaşayan iPhone 4S kullanıcıları için iOS 6.1.1 sürümünü acilen yayınlamıştı. Ayrıntılarına Apple, iPhone 4S’ler için iOS 6.1.1 güncellemesi yayınlandı konusundan ayrıntılarına erişebileceğiniz güncellemeden hemen sonra evasi0n untethered jailbreak aracı da güncellenerek evasi0n 1.3 olarak yayınlanmıştı. Böylelikle iPhone 4S’ler için iOS 6.1.1 güncellemesi untethered jailbreak‘e mani olmadığını da görmüş olduk.

TinyUmbrella shsh kayıt aracı da güncellemelerden nasibini alarak, iPhone 4S’lerin iOS 6.1.1 shsh kaydını alabilmeniz için bir, ara güncelleme geçirdi. TinyUmbrella 6.10.03a olarak yayınlanan shsh aracı diğer tüm iOS cihazlarının iOS 6.1 shsh kaydını alabildiği gibi ayrıca iPhone 4S iOS 6.1.1 sürümünün de shsh kaydını alabilir duruma getirildi.

shsh kaydı nasıl alınır

Bu arada TinyUmbrella geliştiricisinin blogunda bu haberler beraber bir Cydia Tweak‘i üzerinde çalıştığına dair mesajı da ilgimizi çekti. Gelecek olan Tweak acaba shsh kaydını Cydia üzerinden de alabilecek bir uygulama mı, yoksa başka bir amaca yönelik mi bilemiyoruz. Bunu da ilerleyen günlerde göreceğiz sanıyoruz, TinyUmbrella 6.10.03a sürümünü indirmek için indirme sayfasında araçlar bölümünden indirip kullanabilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir