TinyUmbrella 6.10.01 iOS 6.0.2 / 6.1 güncellemesi

(lütfen sayfa sonunda güncellemeyi okuyun) SHSH kaydı dendiğinde ilk akla gelen araç olan TinyUmbrella, bugün iOS 6.1 sürümünün yayınlanmasının ardından güncellendi. iOS 6.0.2 sürümü uzun süredir yayında olmasına rağmen güncellenmeyen TinyUmbrella bugün iOS 6.0.2 ve iOS 6.1 desteği ile TinyUmbrella 6.10.01 sürüm numarası ile güncellendi.

Eğer TinyUmbrella ile ilk kez tanışıyor ve SHSH kaydını ilk kez alacaksanız sizler için daha önce hazırlanmış olan SHSH Kaydı Nedir? Nasıl Alınır? konumuza bakmanızı öneriyoruz. Daha önceden cihazınızı jailbreakli olarak kullanıyor ve alınmış SHSH kayıtlarınız da mevcutsa bunları da bilgisayarınıza indirip yedekleme imkanını bu araçla bulabilirsiniz.

shsh kaydı nasıl alınır

Apple’ın son zamanlar sürüm imzalama işlemini yeni sürümün yayınlanmasının üzerinden pek fazla zaman geçmeden durdurduğunu hatırlatalım. Bu nedenle SHSH kayıtlarınızı bir an önce oluşturmanız gerektiğini vurgulamakta fayda var. TinyUmbrella 6.10.01 sürümünü indirme sayfası bağlanmızdan “Diğer Araçlar” başlığı altından indirebilirsiniz.

#Güncelleme:

iOS 6.0.2 shsh kaydı imzalaması Apple tarafından durdurulduğundan iOS 6.1 shsh kaydı için TinyUmbrella 6.10.02 güncellemesi ile kayıtlarınızı alabilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir