TinyUmbrella 6.01.00 Güncellemesi Yayınlandı

Popüler SHSH kaydı uygulaması olan TinyUmbrella küçük bir gecikmeyle de olsa güncellendi. Bilindiği gibi iOS 6 için Apple imzalamayı daha önceki sürümlere nazaran daha erken durdurunca bir çok kullanıcı iOS 6.0 shsh kaydını alamamıştı. Aynı sorunları sonraki sürümlerde yaşamamanız için mevcut shsh kayıtlarınızı ve yeni kayıtları oluşturmak için TinyUmbrella 6.01.00 sürümünü kullanabilirsiniz.

iOS 6.0 SHSH kayıtlarını alamayanlar maalesef bu araçla da ilgili kayıtları alamayacaklarını belirtelim. TinyUmbrella 6.01.00 sürümü ile iPad 4 ve iPad mini desteği de gelmiş durumdadır. iOS 6.0.1 SHSH kayıtlarını tüm cihazlarınız için bu sürümle alabilirsiniz.

shsh

TinyUmbrella 6.01.00 sürümünü indirme sayfası bağlantısında gidilen sayfanın altında yer alan Diğer Araçlar kısmından indirebilirsiniz. TinyUmbrella için shsh kaydınız nasıl yapacağını bilmeyenler için daha önce hazırladığımız videomuz ile işlemi rahatlıkla yapabilirler.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

TinyUmbrella 6.01.00 Güncellemesi Yayınlandı” için bir yorum

  • 11 Kasım 2014 tarihinde, saat 19:35
    Permalink

    iphone 4 cihamızın yüklü olan ios sürümü 4.3.5 tinyumbrella programıyla shs kaydını almak istediğimde yüklü sürümün shs kaydını alamıyorum Neden ? nasıl alabilirim ? yardım edebilir misiniz ? tek bir sürüm görebiliyorum oda 7.1.2 ek linkte
    http://i58.tinypic.com/2ign9rk.jpg

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir