Şimdi iPhone 5S Sızıntıları Zamanı

iPhone 5 ile ülkemiz insanlarının henüz daha yeni yeni tanışmaya başlamasına rağmen Apple yeni ürün çalışmalarına çoktan başladı haberini ilk olarak Apple iPhone 5S İçin Deneme Üretimi Gerçekleştirecek konumuz ile sizlerle paylaşmıştık. ComputerWorldTurkiye’de yer alan ve kaynak olarak Apple Insider’ın belirtildiği habere göre Apple’ın iPhone 5’in ardından çıkaracağı akıllı telefon modeli olarak gösterilen iPhone 5S’in arka kasa görüntülerini paylaştı.

Fotoğrafta dikkat çeken ilk ayrıntı, iPhone 5S’in vidalanma yerlerinin iPhone 5’ten farklı olması olarak gözlemleniyor. Her ne kadar fotoğraf internete sızmış olsa da Apple’ın bir sonraki akıllı telefonunun iPhone 5S olmama ihtimali var.

iphone 5s arka kapak

Bu ihtimal zaten her üründe olduğu gibi Apple’ın iPhone 5 sonrası çıkaracağı modelde de değişmeyecek gibi. Tabi Apple’ın genellikle ara seri olarak “S” diye isimlendirdiği bir modelini de görmeye alıştığımızı belirtelim.

Bize göre de iPhone 5S adını alması beklenen yeni telefonun iç donanımlarında meydana gelebilecek değişiklikler dışında iPhone 5 ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olması bekleniyor. Önümüzdeki günler iPhone 5S haberlerini sıklıkla okuyacağız gibi geliyor.

Kaynak: ComputerWorldTurkiye

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir