Samsung Galaxy S 4 özellik ve görüntüleri sızdı

Bakmayın siz sızıntı dediğimize, biz internet basınına aktarıldığı gibi ifade etsekte şirketler gerek borsa gerekse de takipçilerine haberlerini taze tutmak ve beklenti içinde tutmak için kendilerinin başka yollarla verdiği haberler olduğuna çok kez şahit olduk. Hemen hemen tüm şirketler bu yola başvurarak beklentileri taze tutar ve başka markalara yönelmeksizin beklemelerini isterler.

Samsung‘da bu durumu kullanarak beklenen Samsung Galaxy S 4 görüntülerini basına sızdırdı. Bir Samsung çalışanı tarafından sızdırıldığı söylenen resim ile beraber muhtemel Galaxy S 4 özellikleri de sıralanarak resim eşliğinde verilmiş.

galaxy-s4

Görüntünün gerçekten beklenen Galaxy S4’e ait olduğu kesin olarak bilinmemekle beraber Samsung’dan konu hakkında henüz herhangi bir yalanlama gelmedi. Haberin devamında SamMobile, Samsung’un yakın zamanda özel ortaklarına kapalı kapılar ardında Galaxy S4’ün prototipini göstereceğini doğruladığını, bu nedenle fotoğrafın bu özel organizasyon için hazırlanan katalogdan alınmasının güçlü bir ihtimal olduğunu iddia etti.

Samsung Galaxy S 4’ün beklenen özellikleri ise şöyle sıralanıyor;

4.99 inçlik Full HD AMOLED ekran, Exynos 5 Quad işlemci, tahminen Mali-T6xx serisi grafik çipi, 2 GB RAM, 13 Megapiksel kamera gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor.  Söylenenlere göre Galaxy S3’e benzer büyüklükte olacak olan Galaxy S4, çok daha ince kenarları sayesinde daha şık bir görsel deneyim sunacağı konuşuluyor.

Samsung’un bu ürünü yakında gerçekleştirilecek olan CES 2013 fuarında görücüye çıkaracağı Mayıs ayında Londra’da düzenlediği Unpacked etkinliğinde S3 tanıtımı gibi bir tanıtımla da meraklıları ile buluşturabileceği bekleniyor.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Samsung Galaxy S 4 özellik ve görüntüleri sızdı” için bir yorum

  • 08 Ocak 2013 tarihinde, saat 20:13
    Permalink

    .İphonu geride bırakacak telefon geliyor sanki hadi hayırlısı.inşallah İphonede kalkışa geçer durum iç açıcı değil İphone için

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir