Samsung Galaxy Gear Eylül’de Gelebilir

Akıllı saat konusunda birçok firma atılım yapmaya devam ediyor. Henüz net birşeyler ortaya konabilmiş değil. Şimdilik sadece sızıntı ve haberlerle yetiniyoruz. Kullanışlı bir şey olur mu olmaz mı o konuda bile tereddütler var. Akıllı saat yapısıyla çıkış yapan Apple bir yandan çalışmalarını geliştirirken, Sony akıllı saatinde sızıntı görüntüler gelmişti. Samsung da belli ki boş durmamış ve bir süredir çalıştığı Galaxy Gear isimli akıllı saatinin sinyallerini vermişti.

samsung galaxy gear akıllı saat

Eylül ayına dair önemli bir sızıntı var. Samsung Galaxy Gear isili akıllı saatini bu tarihte duyuracağı konuşuluyor. Eylül ayında beklenen bir başka tanıtım etkinliği de şüphesiz Apple’ın. Apple tanıtımının ardından mı yapar tam kestiremiyoruz fakat sanıyorum önce Apple’ın ürün tanıtımını bekler ardından kendi tanıtımını yapar samsung. Yani benim görüşüm bu şekilde. Ancak bloomberg 4 Eylül olarak veriyor tarihi. (Berlin IFA fuarından gün önce) Finans kaynak sitesi Bloomberg‘in haberine göre samsung’un eylül ayı tanıtımı var. Bu kaynağı da herhangi bir yoruma vs bir yere dayandırmıyor Bloomberg. Bunun da kokusu yakın zamanda çıkacaktır.

Şimdilik telefon, eposta, internet gibi temel işlevlerin gerçekleştirileceği tahmin ediliyor. Bakalım özellik konusundaki sır perdesinin de aralanmasına az kaldı. Şüphesiz firmalar birbirlerini de bu özellik konusunda yakın markaj takip etmeyi sürdürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir