Samsung CES 2013 İçin Yeni Televizyon Hazırlığında

2012 yılı boyunca Apple’ın iTV’si hakkında söylentiler aralıklarla da olsa gündemdeydi. Özellikle son günlerde gelişmiş bir Apple televizyonu için şirketin bazı tedarikçiler ve tasarım konusunda çalışmalarının olduğunu da haber almıştık. Yine Japonya’nın popüler şirketleri Sharp, Sony ve Panasonic’in özellikle akıllı televizyon piyasasında iyi bir yer kapma çalışmaları, bu alanın en önemli isimlerinden Samsung’a karşı sıkı bir mücadele içine gireceklerini gösteriyor.

Apple’ın CES 2013 fuarında bir sürpriz yaparak gelişmiş bir akıllı televizyon ile karşımıza çıkar mı bilinmez ancak Samsung CES için çok sıkı hazırlanıyor diyebiliriz. Bu düşüncemizi pekiştiren Samsung’un tanıtım filmini izleyince siz de bize hak vereceksiniz sanıyoruz.

Samsung CES 2013 Smart-TV

Aslı bulunması gerektiği yerlerden çıkan televizyonlar, görünüşe göre CES benzeri bir mekan çevresinde toplanmış ve hepsi aynı yöne bakıyorlar. “Tüm TV’ler Samsung’un yeni TV görmek için acele ediyorlar.”

Samsung’un Youtube üzerinden verdiği mesajda “Samsung CES’te, dünyanın bugüne kadar gördüklerine benzemeyen yeni bir TV açıklamaya hazırlanırken, diğer tüm TV’ler bu yeni TV’yi görmek için sabırsızlanıyorlar. Bize katılın ve yeni TV’yi göreceğiniz o önemli anı kaçırmayın” şeklinde gayet iddialı sözleri paylaşıyor.

Samsung bu gizemli televizyonu CES 2013’te açıklayacak, bu vesile ile hazırlamış olduklaı tanıtım filmi de bu merakı pekiştirmek için başarılı bir çalışma olmuş.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir