Romo Robot iOS Cihaz Sahiplerine Arkadaş Oluyor

Teknoloji kavramı öylesine büyük bir deniz ki hemen her gün bu denize düşen bir damlayı farketmek hayli zor olabiliyor. İşte bunlardan bir tanesi olan Romo Robot, geçtiğimiz aylarda ilk versiyonu ile Kickstarter projesi olarak sunulmuş ve 100.000$ üzeri de bir talep toplamıştı. Şimdi Romo Robot’un ikinci versiyonu ile daha da kabiliyetli olarak karşınıza gelmeye hazırlanıyor.

Yeniden tasarlanan Romo Robot şimdi daha sevimli, daha hızlı ve kabiliyetleri de öncekinden daha fazla. Tabi iOS cihazlarınız ile kontrolü de çok daha kolaylaşmış bir şekilde 2 – 4 saat arası şarz süresi ile de daha uzun zaman birlikte vakit geçirebileceğiniz şekilde geliştirildi.

romo robot

Romo Robot’un yüz ifadelerini değiştirmekten iCihaz kamerasını etkinleştirmeye, her yöne hareket edebilmesine ve bunları çok hızlı bir şekilde yapabilmesine kadar hayli kabiliyetli bir ürün halie gelmiş. Çoğu kişi hala bu yazdıklarımıza yeterince bir anlam yükleyemeyip ürün hakkında tam olarak bilgilenememiş olsa da aşağıdaki tanıtım videosu sorulara da yanıt olabilecek şekilde hazırlanmış.

Romo Robot’un bir önceki versiyonunun topladığı miktar düşünülürse bu miktarın üzerine kısa zamanda çıkacağı da açık. Sadece 150 $ ödeyerek Romo Robot’a proje istenen miktara ulaştığında sahip olabilirsiniz. Ürün hakkında ayrıntılı bilgi için Kickstarter sayfasını ziyaret edebilir ve aşağıdaki video’dan ürünü tanıyabilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir