Redsn0w 0.9.15b3 Hata Düzeltmeleri ve İyileştirmeler İçin Yayınlandı

iPhone Dev Team, popüler jailbreak aracı Redsn0w 0.9.15b3 sürümünü yayınladı. iOS 6.0.1 sürümünün yayınlanmış olması ve arkasından da Redsn0w 0.9.15b3 sürümünün yayınlanması ile beraber herhangi bir yenilik olmadığı bu sürüm sadece jailbreak aracının daha komplike çalışması için bazı iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini içerdiği açıklandı.

Windows kullanıcıları için Restore butonuna basıldığında 2601 hatasının düzeltilmiş olduğunu ve yine Windows için 14 hatasına sebep olan hatanın giderildiği Dev Team blogunda yer alıyor. Ayrıca sim kilitli cihaz sahiplerinin Redsn0w jailbreak aracında yer alan Restore özelliğini kullanmaları (iTunes değil) önemle vurgulanıyor.

Redsn0w

Bu sürümün de tethered olarak iOS 6 cihazlarından sadece A5 işlemci öncesine sahip cihazlarda kullanılabileceğini bir kez daha hatırlatalım. Eğer iOS 6 yüklü bir A4 işlemciye sahip cihaza sahipseniz daima Redsn0w’un en son sürümünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sürüm ile beraber jailbreak’in çeşitli araçlarla nasıl yapılacağını ilgili bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz. Redsn0w 0.9.15b3 sürümünü indirme sayfası bağlantımıza tıklayarak gidilen sayfadan indirebilirsiniz.

12 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir