Reddit Ask Me Anything uygulamasını iOS için yayınlıyor!

Özellikle dün evrensel medya üzerinde adından bolca bahsedilen sosyal imleme sitesi Reddit bugün yeni mobil grişimini başlatıyor. Muhtemelen daha önce de Ask Me Anything tarzında soru sorma uygulamalarını görmüşsünüzdür. Dev sosyal imleme sitesi şimdi de bu sektöre giriyor ve Ask Me Anything için bir iOS uygulama hazırlıyor. Reddit elbette mobil cihazlardan en çok giriş yapılan sayılı sitelerin arasında yer alıyor bu da kısa süre içerisinde bu uygulamanın yükselebileceğinin alemetlerinden birisi denebilir.

Reddit kadrosundan yapılan açıklama ise  “İnsanların büyük bir çoğunluğu Reddit’e mobil cihazları ile giriş yapıyor, bu uygulama ile biz harika bir deneyim sunmayı planlıyoruz.” şeklinde oldu. Reddit şuanda 6.2M’den fazla takipçiye sahip sayılı internet sitelerinden birisi olarak biliniyor.

reddit1

Reddit geçtiğimiz yıllara döndüğümüzde 2011 yılında yine bir mobil girişim için çalışma masasına oturmuştu fakat uygulamanın çok fazla hatayı içerisinde barındırıyor olması ve kullanıcılara beklenen performanstan çok daha düşük bir performans sunması nedeniyle uygulama App Store’dan kaldırılmıştı. Öyle umulur ki bu sefer Reddit’in uygulaması istediği başarıya kavuşabilir.

Uygulama şuanda iPhone, iPad ve iPod Touch gibi cihazlar için App Store’daki yerini aldı. Reddit’in Ask me Anything uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir