Readdle Takvim Uygulaması Artık iPhone 5 Uyumlu

Gününü planlı ve programlı bir şekilde geçiren yahut geçirmek durumunda olan kullanıcılar için takvim ve randevular özel ve iş hayatını düzenli bir şekilde yaşamak için önemlidir. Yapılacak işlerinizi kategorik olarak düzenlemek, randevularınızı zamanlamak ve bu işleri yaparken günlük, haftalık, aylık şekilde listelerinizi görmek için Readdle takvim uygulaması tam aradığınız uygulama olabilir. Kolay kullanılabilir ve şık arayüzü, gerek çevrimiçi gerekse de çevrimdışı tüm olayları pratik olarak yönetmenizi sağlıyor.

Hatırlatmalar, aktiviteler, zamanlamalar gibi bir çok işlevi sürükle- bırak şeklinde pratik bir şekilde Readdle ile yapabilirsiniz.

Readdle Takvim

iOS‘un yerleşik takvimi ve Google Takvimi ile son derece uyumlu çalışan Readdle şimdi arayüz bakımından da iPhone 5‘lere uygun hale getirilerek güncellenmiş. iPhone, iPod touch, ve iPad cihazları ile uyumlu iOS 5.0 ve yukarısı tüm iOS sürümleri ile sorunsuz olarak çalışabilir. 6.99$ karşılığında yazımızın sonundaki bağlantıdan App Store üzerinden satın alabileceğiniz Readdle Takvim uygulamasını aşağıdaki tanıtım videosu ile inceleyebilirsiniz.

Readdle

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir