Q Design hem şarj aleti hem bileklik QBracelet’i üretecek

Q Design şimdiye kadar pek örneğine rastlayamayacağımız yeni bir girişim ile karşımıza çıkıyor. Biliyorsunuz ki bazen telefonumuzu şarj etmemiz gerekiyor fakat bunun için de gündelik yaşantıda sürekli olarak bir telefon şarjı taşımak son derece zor olabiliyor. Bilhassa erkek kullanıcılar için bir şarj aleti taşımak gerçek manada bir eziyete dönüşebiliyor. Q Design tarafından üretilecek olan QBracelet bu sorunu net bir çözüm olacak gibi görünüyor. Telefonunuzu kısa sürede şarj etmeye yardımcı olacak olan bu bileklik aynı zamanda oldukça da trend bir görünüme sahip.

qbraclet2

QBracelet hem iOS hem de Android cihazlarında sorunsuz bir şekilde çalışacak. Apple ürünleri için lightning ucu ve Android cihazlar için de bu cihaz bir USB ucuna sahip olacak. QBracelet tıpkı kullandığımız şarjlı kılıflarımız gibi bir yapıya sahip olacak ve içerisine geçirdiğimiz enerji kendini 30 gün boyunca olduğu yerde aynı seviyede koruyabilecek. Ayrıca bir LED sayesinde enerji seviyesini de bizlere rahatlıkla gösterebilecek.

Bileklik yüksek alüminyum maddeden yapılacak ve dış kabukda da polycarbonat plastik malzeme kullanacak. Bu da bilekliği hem çok daha hafif yapacak hem de çok daha taşınabilir hale gelecek. Bilekliğin en iyi noktalarından birisi de bunun hem erkekler hem de bayanlar için tasarlanmış olması. Açık ve mat siyah, açık ve mat gümüş rengi ve altın rengi gibi renklere sahip olacak olan bilekliğin ayrıca küçük, orta ve büyük boy olmak üzerede üç farklı seçeneği bulunacak. Hem şık görünen hem de şarj sorununu ortadan kaldırmayı düşünen bu girişim öyle umuluyor ki ülkemize geldiğinde de birçok kullanıcının bileğini şenlendirerek akıllı cihazların şarj ömrüne fayda sağlayacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir