Philips Xenium harika şarj süresi ile geliyor!

Şarj sorunu mobil cihazlarda şimdiki en büyük problem. Birçok şirket bu konuda yeni adımlar atmaya ve geliştirdikleri cihazlarda yeni teknolojilerle farklılıklar denemekteler. Birbirinden farklı teknolojilerle performansın kovalandığı kadar şarj süresine etkisi de büyük önem taşıyor. Bu konuda da ar-ge faaliyetleri her geçen gün bu yönde artıyor.

Phlips akıllı telefonların bir ardı cep telefonları serisinde de yüksek şarj süresi sunan modelleriyle kulanıcıların beğenisine sunulmuştu. 10 gün hatta 1 ay giden şarj süreli cep telefonlarını piyasaya sunmuşlar ve uzun süre şarjdan uzak kalmak isteyen kullanıcılar için muhteşem bir alternatif olmuşlardı.

Philips Xenium W8510

Şimdilerde ise akıllı telefonların gelişiyle şarj süresi daha da kısaldı ve artık hiçbir telefon neredeyse 1 günden fazla şarj süresi sunamamakta. Her gün şarja takmaya alıştığımız cihazlar için yeni teknolojiler de bizlere umut veriyor. Philips Xenium W8510 modeliyle bu konuda büyük adım atmış olan firma yine alışılmışın dışına çıkmayı başardı ve 35 gün bekleme süresi tanıyan modelini sunmaya hazırlanıyor.

Üstelik bildik akıllı telefonlardan da çok bir farkı yok. Android işletim sistemi, 4 çekirdek işlemci, 4.7 inç ekran gibi özelliklerini gördüğümüzde hayretimiz bir kat daha artıyor. 3300 mAh kapasiteli bataryasıyla 35 gün bekleme, 3G ile 18 saat görüşme, internette 14 saat gezinme deneyimini bizlere sunuyor. Tüm bunların yanı sıra bir de hızlı şarj olma özelliğini barındırıyor. Öyle ki 10 dakikalık şarj süresiyle 20 saat açık tutabiliyorsunuz Philips’in Xenium W8510 modelini. Henüz çıkış tarihi netleşmemiş olsa da bu duyumlar bile teknoloji severleri ve şarj süresinden bıkanları bir hayli heyecanlandırmaya yetti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir