Panasonic’ten 20-inç Windows 8 Tablet 4K çözünürlük

Tablet piyasası belki de başka alanda görülmemiş bir hız ile gelişirken bu pazarda yer kapma, pay alma savaşı da sn hızla devam ediyor. Bunun en güzel örneği CES 2013‘te tüm canlılığı ile görülebiliyor. Panasonic’in 20-inç Windows 8 Tablet‘ini tanıtması seyircilerin de büyük ilgisini çekti.

Özellikle fotoğrafçılık ve düzenleme alanlarında kullanılabileceğini düşündüğümüz ürün optik kalemi ile beraber meraklılarını da memnun edebilecek bir ürün olarak fikkat çekici. Ürünün gizemini koruması açısından olsa gerek teknik bilgilerinin verilmediği ve henüz seri üretiminin olmadığı izlenimini edindiğimiz bu devasa tablet, “4K” bit görüntü kalitesi ile adeta “beni serbest bırakın” der gibi duruyor.

panasonic 20 inc tablet

Özellikle optik kalem fikrini hayli beğendiğimiz 20-inç’lik bu harika aletin kullanım alanı dahilinde bir çok sektöre hitap etmesi de olası. Panasonic’in tıpkı diğer şirketlerde olduğu gibi CES 2013 nabız yoklamak için biçilmiş kaftan. Şirket buradaki geri dönüşleri değerlendirdikten sonra muhtemelen raflarda göreceğimiz bir ürün olabilecek. Aşağıdaki video’da ürünü izleyebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir