“Noel İçin Evde Olacağım” Temalı iPad Mini Reklamı

Apple tablet piyasasında farklı bir segmente adım attığı iPad mini‘de işler güzel gidiyor. Apple’ın her ne kadar resmi olarak açıklanmasa da iPad mini için 12 Milyon’luk bir satışa ulaşması bekleniyor. Bu beklentinin kaynağı da Apple‘ın iPad mini’de tedarik sorunu yaşamamak adına 6 Milyon olan siparişini 10 Milyona çıkarmış olması gösteriliyor.

Tabi satış demek biraz da reklam demek olduğundan özellikle yaklaşan Noel ve insanların birbirine hediye alması düşünüldüğünde Apple‘ın yeni iPad mini TV reklamı da nasibini aldı. “I’ll Be Home for Christmas” temasını içeren iPad mini yeni reklamı televizyonlarda dönmeye başladı.

noelde evde olacagim ipad mini reklam

Noel’de evde olacağım diye de çevire bileceğimiz reklam filminde FaceTime üzerinden Dede ile Torun’un görüşmesi (daha doğrusu dede sadece dinliyor) yer alıyor. Büyük iPad’den yetenek açısından pek farkı olmadığı izlenimi verilen iPad mini reklamını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

iPad mini‘nin, 7.9-inç’lik ekranı, ultra ince tasarımı ve uygun fiyatı ile ABD ve Avrupa’da Noel için en iyi hediyelerden bir tanesi olması sebebiyle bu dönemde çok iyi bir satışa ulaşması bekleniyor

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir