NFC teknolojili CalypsoCase ile kapılarınızı da açabilirsiniz

Yakın alan iletişimi olarakta açıklanan NFC teknolojisi artık bir çok marka ve model akıllı telefonlarında boy gösteriyor. Bu teknolojinin kullanım alanı o kadar geniş ki destekleyen aygıtlar piyasa çıktıkça alan daha da genişliyor. CalypsoKey ve CalypsoCase ikilisi de NFC destekli ürünlerden bir tanesi olarak tanıtımı yapıldı. Kapıları açıp, dairenizi erişmekte, yahut ofisiniz için kullanın veya garajınızı açın.

Yeter ki tüm bunları yaparken geleneksel kilit sistemini değil de CalypsoKey’i ve CalypsoCase’i kullanın. CalypsoKey ile bir kez eşleştirilen CalypsoCase’e atanan benzersiz bağlantı şifresi ile artık kapılarınızı iPhone ile açacak, anahtar külfetinden de kurtulacaksınız.

CalypsoKey ve CalypsoCase

Üretici şirket CalypsoKey ile kullanabileceğiniz üç farklı model olan CalypsoRing, CalypsoLoop ve CalypsoCabrio isimli kılıflarıla kullanılabiliyor. Sonuçta kılıfların NFC teknolojisine uygun teknoloji ile üretilmş olduklarını ve hiç bir şekilde şarj ihtiyacı olmadığını da belirtelim.

iClarified sitesinden alıntıladığımız haberde şirketin web sayfasına ulaştığımızda kılıfları satın alabiliyor ancak CalypsoKey için bir fiyat bilgisi veya satın alma butonu göremedik. Aşağıda CalypsoKey + CalypsoCase ikilisinin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Introducing CalypsoKey from CalypsoCrystal on Vimeo.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir