LifeProof Nüüd iPad 3 İçin Su Geçirmez Kılıf

Su geçirmez kılıf dediğimizde aklımıza hemen yaz ayları ve deniz kenarında iPad‘inizi kullanırken olası sıvı temasa karşı koruma gelse de bu kılıfların açıkçası zamanı yok. Balık tutmaya yahut kayak yapmaya gittiğinizde kısacası su ile teması olması muhtemel her yerde kullanılacak olan bir kılıf cihazınız için iyi bir koruma sağlayabilir.

LifeProof Nüüd iPad 3 kılıfı bu tür bir kılıfa ihtiyacı olanlar için tavsiye edilebilecek en kaliteli malzemeden üretilmiş bir kılıf olarak önerilebilir. Cihazın dokunmatik hassasiyetine, ses çıkışına, güneş altında dahi kullanılabilmesine olanak tanıyan yapısı ile LifeProof Nüüd iyi bir seçim olacaktır.

LifeProof Nüüd Su Geçirmez iPad 3 Kılıfı

Kulaklık ve şarz portlarına erişimin son derece kolay olduğu Lifeproof Nüüd cihazınızı ayrıca darbelere karşı da koruyan yapısı ile iPad 3‘ünüz olumsuz koşullardan etkilenmez. Lifeproof Nüüd LifeProof tescilli markası adı altında Amerika’da ve dünyada en popüler Apple aksesuarları üreten bir firmaya ait. LifeProof Nüüd’ü bu bağlantıya tıklayarak resmi sitesinden inceleyebilirsiniz, ayrıca ürünün ElmaTrend.Com sitesinden de temin edebilirsiniz.

Aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek ürünün özelliklerini de görebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir