LifeProof iPhone 5 Su Geçirmez Kılıfı

LifeProof markası özellikle extreme sporlar yapan kullanıcılar tarafından yakından bilindiği gibi bir çok iPhone, iPad kullanıcısının tercih ettiği bir marka olarak dikkat çekiyor. Daha önce sizlere tanıtımını yaptığımız aynı markanın ürünü olan LifeProof Nüüd su geçirmez iPad kılıfı dışında iPhone 4, iPhone 4S ve şimdi de iPhone 5’ler için üretilmiş LifeProof su geçirmez kılıf ile karşınızda.

LifeProof iPhone 5 su geçirmez kılıfı cihaz en sert darbelere karşı koruduğu gibi aynı zamanda su geçirmez yapısı ile tatilde, deniz kenarında, karda, çamurda kısacası tüm olumsuz koşullarda cihazınızı koruduğu gibi estetik görünümü ile de telefonunuzu farklılaştırıyor.

LifeProof iPhone 5 Su Geçirmez Kılıf

iPhone 4 ve iPhone 4S için LifeProof kılıf‘lar zaten uzun zamandır piyasada olması ile beraber iPhone 5 için olan bu modeli yeni piyasaya çıkmış. iPhone 5 kılıfı da tıpkı diğer iphone cihazlarına ait LifeProof kılıfları gibi cihazın dokunmatik hassasiyetine, ses giriş ve çıkışına engel olmayan özel üretim yapısı ile hayli kaliteli bir ürün.

LifeProof iPhone 5 Beyaz

Su altında resim çekmek, su geçirmez kulaklıkları (ayrıca satılan) sayesinde su altında bile müzik dinleme imkanı sunan bu kılıflar muadillerinden bu özellikleri ile ayrılan bir ürün. Ürünün su altındaki performansını aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Bu performans videolarının dışında bir tane de darbelere karşı dayanıklığının test edildiği bu video’da ilginizi çekebilir.

LifeProof kılıflarının piyasada bir çok taklidi bulunmaktadır, ucuz ve kalitesiz sahte LifeProoflar cihazınıza korumadan çok zarar verir. LifeProof kılıfları ElmaTrend.Com dan alabilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir