LG’den Zarif ve İnce Tasarımlı Ses Sistemi – SoundPlate

Zarif  ve ince tasarıma sahip olan yeni LG ses sistemi SoundPlate, tüm televizyonlarla sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

LG Electronics, kullanıcıların televizyon keyifini, yeni teknoloji ses kalitesi ile geliştirerek SoundPlate modelini piyasaya çıkardı. Yaklaşık olarak 33mm’lik yüksekliğe sahip ve zarif yapısı ile televizyonunuzun hemen altına rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Odanız içerisinde yer tasarrufu sağlayan bu cihaz, 4.1 kanallık sistemi ve içinde yer alan subwoofer ile kullanıcıların dikkatini çekiyor.

LG electronics Başkan Yardımcısı olan Seog-ho Ro, yapmış olduğu açıklamalarda ” Kullanıcılarımıza LG’nin zarif inceliğini bu yeni ürünümüz olan SoundPlate ile sunuyoruz, oldukça sevinçliyiz, yeni teknoloji kompakt hoparlör sistemi, çok yönlü üç boyutlu ses sistemine sahip, ev sinema sistemlerinizde vazgeçilmezleriniz arasına gireceğinden eminiz, ayrıca az yer kaplaması ise sizler için oldukça avantajlı ” dedi.

Ses sistemleri arasında yer alan en ince hoparlörler kategorisindeki LG SoundPlate, yaklaşık 35 mm’lik yüksekliğe sahip, aynı zamanda kullanıcılarına harika bir ses kalitesi sunuyor. Ev sinema sistemi için, ses sistemi arayanların kesinlikle ilk tercihleri arasında yer alması gereken bu cihaz, aynı zamanda tüm 32 inç ve 55 inç televizyonlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Televizyonunuza kablosuz olarakta ses sisteminizi bağlayabilirsiniz ve bluetooth özelliklerini kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir