KudoCase & KudoMate iPad’inizi Korur ve Şarj Eder

iPad‘inizi tüm gün sıklıkla kullanan biriyseniz 10 saatlik pil ömrünün de yetmediği zamanlarınız olabilir. Bu durumda özellikle mobil kullanıcılar için sorun oluşturması kaçınılmaz olur ki imdadınıza yazımızın devamında tanıtacağımız hem iPad kılıf hem de güneş / ışık enerjisi ile cihazınızı şarj eden KudoCase & KudoMate isimli aksesuar yetişecektir.

Gideceğiniz her yere sizinle beraber gelebilecek olan KudoCase & KudoMate, yenilenebilir şarj kaynağı olduğu gibi cihazınızı darbelere karşı koruyabilecek güçlü bir kılıf görevini de görecektir. Cihaz güneş ışınları ile şarj edebildiği gibi normal ışıkta da bu görevini sürdürebilmekte.

Özellikle büyük yahut hayli karışık sayılabilecek bir ortamdaysanız bu durumda iPad‘inizi koyduğunuz yeri de bulmakta zorluk çekebilirsiniz. KudoCase & KudoMate size bu konuda da yardımcı oluyor, bir ıslık çalmak sureti ile cihazınızın alarmını çaldırıp yerini kolayca tespit edebilirsiniz. Ürünü 199.95$ fiyatı ile Kodocase bağlantısından ayrıntılı olarak inceleyip satın alabilirsiniz.

10.000 mAh gücü, LED ışık göstergeleri ile size kullanışlı bir kılıf / mobil şarz aleti konforu sunan ürünü aşağıdaki video’dan da inceleyebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir