JBL’den İki Yeni Ürün OnBeat Venue LT ve OnBeat Micro

İlk olarak iPhone 5 ile tanıdığımız yeni Dock bağlantı noktası olan Lightning  (Yıldırım) uyumlu aksesuarlar da artık birer birer boy göstermeye başladı. Müzik severlern yakından tanıdığı olan JBL markası şimdi iPhone 5, iPad 4, iPad mini gibi cihazların Lightning bağlantı noktasına uygun iki yeni ürünü OnBeat Venue LT ve OnBeat Micro ile piyasada.

JBL’in yeni ürünlerinden OnBeat Micro taşınabilir boyutları ile OnBeat Venue LT ise ev ve ofis ortamı için uygun ürünler gibi duruyor. 5 Saatlik pil ömrü sunan OnBeat Micro AC adaptör ile kullanıldığında da iPhone 5, beşinci nesil iPod touch ve yeni iPod nano’yu şarj edebiliyor.

JBL OnBeat Venue LT

OnBeat Venue LT ise dördüncü jenerasyon iPad ve iPad mini sahiplerine hitap ediyor denilebilir. Özellikle güçlendirilmiş çıkışları ile yüksek bir bas performansı sunan ürün Harman TrueStream teknolojisini de desteklemekte. Bluetooth bağlantı desteği sayesinde aynı anda 8 cihaza bağlanabiliyor. JBL OnBeat Micro 99 dolardan, JBL OnBeat Venue LT ise 199 dolardan yurt dışında satışa sunulmuş durumda.

JBL OnBeat Micro

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir