iWatch/iBand 2015 yılında çıkabilir

KGI‘ın güvenilir analisti Ming-Chi Kuo‘nun raporuna göre merakla beklenen iWatch veya iBand ismiyle çıkış yapacak olacak akıllı saatin çıkışı beklediğimizden daha geç gelebilir. Her ne kadar dönem içerisinde iWatch ve iBand ile ilgili çok fazla internet sızıntısı medya üzerinde görünmese de birçok kullanıcı merakla 9 Eylül de iWatch’in de tanıtılmasını bekliyordu. Fakat yeni raporlara göre giyilebilir teknoloji namına ilk çıkartacağı teknolojik cihazı bileklerine geçirebilmek için Apple kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekecek.

iwatch

Üretimde meydana gelen karmaşalar ve Apple’ın her zaman daha iyisini yapma düşüncesi öyle görünüyor ki iWatch projesinde de temel esaslardan birisi haline geldi. Bu nedenle de kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekecek. Ayrıca ekran konusunda da hala bazı kararsızlıklar var. Her ne kadar internet üzerinden safir ekran namına sızıntıları görüp okusak da aslında iWatch esneyebilen ekran modeli ile birlikte AMOLED görüntü ile karşımıza gelebilir. Tabii, bunun yanı sıra safir kaplama da görebilmek mümkün.

Farklı firmaların iddialarına göre ise Apple, artık daha fazla tasarım aşamasında tutmayarak ürününü en geç Ekim ayında kullanıcılarına sunacak diye tahmin ediliyor. Meydana gelen sızıntıların hepsinin ne kadar güvenilir ve doğru olduğunu görmemiz için ise Eylül ayının 9’unu beklememiz gerekecek. Apple yine de bir sürpriz yaparak bizleri tekrardan şaşırtabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir