iSPY Tank iOS için uzaktan kumandalı aracınız!

iPhone‘dan kontrol edilebilen iUFO, RC arabalar ve helikopterler gibi oyuncaklar üreten şirketlerden birisi olan iHelicopters yeni ürünü iSPY Tank‘ı piyasaya sundu. Oyuncak dediğimize bakmayın, bu sadece çocuklar için değil aynı zamanda içindeki çocuğu hala kaybetmemiş olanlar için de hoş bir vakit geçirme aracı olabilir.

iDevice diye tanımlanan iOS cihazlarından kumanda edilebilmesini sağlayan uygulaması, kamerası ile beraber mini bir tank olan iSPY Tank görünüşü ile daha çok bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünüyor.  iSPY Tank’i cihazınızdan kumanda ederken aynı zamanda cihazın ekranında tankınızın çektiği görüntüleri de anlık olarak izleyebilirsiniz.

ispy tank

Bu özelliği ile iSPY Tank bir nevi masum casus araç olarak görülebilecek olsa da çocuklar ve çozuk kalmayı başarabilmiş olanlar için güzel bir seçim gibi görünüyor. 30 metre mesafeye kadar Wi-Fi üzerinden kontrol edilebilen araç altı tane AA pil ile çalışıyor.

Üstelik ürün, satıcısı tarafından tüm ülkelere kargo ücretsiz olarak geçici süre kampanyalı olan fiyatı ile sunuluyor. 99 dolar fiyatı ile iSPY Tank iyi bir hediye olarakta düşünülebilir, ürünün sayfasına buradan erişebilirsiniz. Aşağıdaki video’dan aracı biraz daha yakından tanıyabilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

iSPY Tank iOS için uzaktan kumandalı aracınız!” için 2 yorum

 • 21 Ocak 2013 tarihinde, saat 17:36
  Permalink

  Uzaktan kumandalı iki tane araba aldım onların fiyatı neredeyse bunun fiyatı ki en azından bunlarda kaliteli bir tasarım ve malzeme vardır. O açıdan bakınca çok para değil, bu alet burada satılsa bunun iki katı olur ona eminim

  Yanıtla
 • 21 Ocak 2013 tarihinde, saat 11:59
  Permalink

  alet çok güzelde biraz pahalı deilmi sanki?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir