iPTT Telsiz Uygulamasını Denediniz Mi?

Genellikle amatör telsizcilerin tadını daha da iyi anlayacağı, App Store’un bu anlamda tek örneği diyebileceğimiz telsiz uygulaması olan iPTT (push to talk) gerçek bir telsizin deneyimini sizlere yaşatıyor. iPTT telsiz uygulaması genel olarak halk bandı telsizleri andıran, belli kanallarda bir çok insanın bir arada sohbet edebilmelerini sağlayan güzel bir uygulama.

Bir arkadaş grubunuzla topluca özel sohbet etmek istediğinizde yahut farklı ülke ve illerde yaşayan insanlarla tanışmak istediğinizde tercih edebileceğiniz ücretsiz iPTT uygulaması ile kendi kanalınızı da kiralamanız mümkün. iPhone ve iPod touch kullanıcıysanız tek yapmanız gereken ücretsiz uygulamayı App Store’dan indirip giriş yapmak.

iptt telsiz uygulaması

iPTT içerisinde yer alan bir çok kanalda yine bir çok dilden yayın yapanlarını bulmak, konuştuğunuz yabancı dilleri ilerletme ve buralardan da arkadaşlar edinme anlamında son derece faydalı olabilecek bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

Uygulamaya Facebook hesabınız ile de bağlanabilir yahut epostanız ile kullanıcı adı belirleyip kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra karşınıza çıkacak olan kanal listesinden adı “Türkiyem” olan 129. kanala da gelirseniz sizlerle de sohbet etme imkanı bulabiliriz.

appstore iptt

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir