iPhone ile Sırtınızı Doğru Pozisyonda Tutun!

Akıllı cihazların hayatımıza girmesi ile beraber günlük yaşantımızı da kolaylaştıran bir çok yan ürün ve aksesuarlar da tercih listemize eklenmeye başladı. Bu alandaki en ilginç ürünlerden birisi olmaya aday bir Kickstarter projesi olan LUMOback özellikle masa başında uzun saatler çalışanlara için ideal bir ürün gibi.

Lumoback, temel olarak otururken, yürürken ve uyurken dahi sırtınızın en iyi konumda tutulabilmesi için size destek sağlıyor. Belinize bağlanan bir sensör aparatı ve iPhone uygulaması ile beraber çalışan Lumoback, Bluetooth üzerinden telefonunuza bağlanıyor.

lumoback2

iPhone 4S, iPhone 5, yeni iPad, iPad mini ve beşinci jenerasyon iPod touch cihazları ile uyumlu olarak çalışabilen alet yanlış oturma pozisyonunda olduğunda sizi hemen uyarıyor ve uygun pozisyona geçmenizi istiyor.

Her Kickstarter projesinde olduğu gibi LUMOback’in de seri üretime geçebilmesi için gerekli bir para toplama limiti var. 100.000 dolar hedeflenen proje daha şimdiden hedeflenen miktarın iki katı olan 200.000 dolar’ı aşmış durumda. Yurtdışı fiyatı olarak 150 dolar’a satılan ürün sizin de ilginizi çektiyse LUMOback resmi sitesinden ayrıntılara erişebilir ve sipariş verebilirsiniz.

lumoback

LUMOback’in iOS uygulamasına da aşağıdaki bağlantıdan erişebilir dilerseniz “sadece uygulama” olarak test edebilirsiniz.

appstore Lumoback

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir