iPhone 8 Konsept tasarımı iki yıl öncesinden çıktı

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri satışa çıklaı henüz yalnızca aylar geçti diyebiliriz. Fakat konu Apple’ın en gözde ürünlerinden birisi olan iPhone olduğunda muhtemelen siz de yeni dedikoduların hemen modelin çıkmasının ardından çıkacağını tahmin ediyorsunuzdur. O zaman yine tahmininizde haksız sayılmazsınız. Hatta öyle ki bu sefer iPhone 7 modeli için değil, iPhone 8 modeli için de konsept tasarımı yayınlandı. Kulağa oldukça ilginç geliyor öyle değil mi?

Evet, bu sefer iPhone 7 için değil de muhtemelen iPhone 7 modelinden de sonra çıkacak olan model için concept maker’lar yeni bir konsept tasarımı yayınladılar.  İki sene önce çıkacak olan cihazın tahmini hatlarının nasıl olacağını şimdiden görmek harika olmaz mıydı? O halde biraz da hayal gücünüzü kullanarak iPhone 8 modelini aşağıdaki görsellerden görebilirsiniz. Tabii, bunlar her sene çıkan yalnızca birer konsept tasarımı. Yani, bu tasarımlar kesin olarak iPhone tasarımı olacak veya iPhone tasarımı bunlara benzeyecek diye bir durum söz konusu değil.

Martin Hajek ve Steel Drake tarafından tasarlanan konseptin iki farklı renk seçeneği bulunuyor.  Tasarım olarak ise hem tüm iPhone modellerinden bir parça yakalanmış hem de biraz Xperia’ya benzeyen bir hat görünümü elde edilmiş. Fakat kesinlikle oldukça oturaklı bir konsept tasarımı olduğunu kabul etmek gerekir.

iphone-8 iphone-8-2 Steel-danke

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir