iPhone 6 ve Air arasında gidip gelen yeni bir konsept

Yeni nesil iPhone bu yılın da en çok beklenen ürünü olacağı hiç şüphesiz. Geçtiğimiz yılın en çok beklenen telefonu iPhone 5 olunca bu yıl büyük ekran beklentisi bile yine zirveye oynamasına neden olacaktır. Hemen her gün iPhone 6 veya nam-ı diğer iPhone Air‘in haberlerini, konseptlerini, söylentilerini duyuyoruz.

Henüz resmi bir şey olmasa da artık yeni nesil iPhone’larda büyük ekran kaçınılmaz hale geldi. Birçok teknoloji sistesi de bu şekilde kaynaklarına bağlı söylentileri yayınlıyorlar. Hatta bizim de inandığımız genel bir kanı da iki farklı ekran seçeneğiyle geleceği. 4.7 ve 5.5 inç ekran büyüklükleriyle geleceğini tahmin ediyoruz. Öyle ki büyük ekranda iOS keyfi gerçekten çok daha başka olacaktır. Bunu her ne kadar iPad’lerde yaşıyor olsak da mobil telefonlarda daha farklı olacağı hiç şüphesiz.

Bizim gibi düşünen ünlü tasarımcılar; Ferry Passchier ve Martin Hajek iPhone 6 için konsept tasarımlarını ortaya koydular. Daha büyük ekranlı seçeneklerde (muhtemel 5.52 ve 5.7 inç) ismin iPhone Air olabileceği de söyleniyor bu arada. İşte bu tasarımcılar muhtemel seçenekler için kalemlerine sarılmışlar. Ortaya çıkan söylentileride dikkate alarak güzel bir tasarım ortaya çıkmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir