iPhone 5S veya iPhone 6 Haziranda Aramızda..!

Henüz iPhone 5 ile yeni tanışmışken “nereden çıktı bu iPhone 5S veya iPhone 6” diyorsanız biz de size “piyasa şartları” desek sanırım olayı özetlemiş oluruz. Malum olduğu üzere Samsung 2013 yılında hızlı davranarak sürprize hazırlıklı olmamızı gerektirecek haberini sizinle Samsung 2013 CES Fuarına Hazırlanıyor konusundan paylaşmıştık.

Apple cephesinden bu kadar net ifadeler gelmese de her zamanki gibi sızan dedikodular ve iPhone 5S (6’da olabilir) kasası olarak gösterilen bir resim dışında pek bir şey yoktu ki Apple’ın da Haziran ve Temmuz için planları olduğu haberini aldık. Bir Wall Street Journal gözlemcisine göre Apple’ın 7. nesil iPhone için isim konusunda bir şey ifade etmezken yaza iPhone meraklılarını ilgilendirecek olan cihaz gelecek.

iPhone-5-siyah

Süper HD kamerası, NFC desteği ve daha uzun ömürlü batarya vaadi ile geleceği düşünülen iPhone 5S (veya  iPhone 6) Haziran veya Temmuz ayında lanse edilecek. Aynı yönde başka bir açıklama da Jefferies analisti Peter Misek’ten geliyor. Misek, yeni iPhone‘ların 6-8 arası cıvıl cıvıl renklerle geleceği kanaatinde.

A7 dört çekirdekli işlemci, 4.8 inç ekranlı bir iPhone 6 söylentileri şimdiden konuşulmaya başladı bile. Anlaşılan o ki 2013 yılının girmesi ile beraber hem Samsung hem de Apple cephesinden yeni ürün sızıntıları ve psikolojik savaş tüm hızı ile artacak, bunun doğal sonucu olarak bizler de yazılırımızla bu gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

iPhone 5S veya iPhone 6 Haziranda Aramızda..!” için 4 yorum

 • 26 Aralık 2012 tarihinde, saat 22:37
  Permalink

  🙂 sorma, ya benim gibi yapı iPhone 4 aldım ve kullanıyorum hala kullanmaya da devam teknolojiye yetişilir mi?

  Yanıtla
 • 26 Aralık 2012 tarihinde, saat 22:24
  Permalink

  Bu Nedir Ya Senede 2 TeLefon AppLe Çıkartıyor 2 TeLefon Samsung Çıkartıyor TeknoLojinin Hızına YetişiLmiyor Para da yetemez ki 🙂 Nerde o Eski GünLer Nokia 5110 Lar Ericson A1018 Ler :)))

  Yanıtla
 • 11 Aralık 2012 tarihinde, saat 10:18
  Permalink

  Aynen, zaten Apple önümüzdeki sene içn güzel bir şeyler yapması lazım… Rakibi ciddi rakip

  Yanıtla
 • 11 Aralık 2012 tarihinde, saat 10:16
  Permalink

  ortalık kızışacak desenize…bide bunların jailbreakleri felan olacak daha .

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir