iPhone 5S, iPhone mini ve iPad 5 neye benzeyecek?

Apple‘ın 2013 yeni ürünlerine ait yol haritasında yeni iPad, iPhone ve Mac‘lerin olacağını biliyoruz, sonuçta Apple’ın her zaman yeni şeyler üzerinde çalıştığının farkındayız. Tabi bu konu hemen arkasından Apple’ın güncellenecek olan cihazlarının donanımsal özelliklerinden çok neye benzeyeceğini daha çok merak ediyoruz.

Başarılı bir teknoloji tasarımcısı olan Martin Hajek, geçmişte de bir çok konsept çalışması ve 3D videoları ile özellikle Apple ürünlerine ait çalışmaları ile blogumuza konuk olmuştu. Hatta geçen yıl hazırladığı konsept çalışmalarından olan iPad mini ve iPhone 5 neredeyse çizimlerindekinin aynısı olarak karşımıza gelmişti.

iphone ipad 2013

Bu özelliğinden dolayı Martin Hajek’in 2013 yılı içinde güncellenmesi beklenen Apple ürünlerine ait yeni çalışmalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşağıda Hajeck’in, Apple’ın daha hesaplı bir ürün olarak piyasaya sunacağı öne sürülen iPhone mini, yedinci nesil (iPhone 5S) iPhone, iPad mini 2 ve iPad 5 gibi çalışmalarını görebilirsiniz.

Hajeck, piyasadaki mevcut söylentiler olan daha ucuz bir iPhone, malzemede metal ya da maliyetleri düşürmek için cam şasi için polikarbonat plastik kullanılabileceği gibi bir çok söylentiyi dikkate alarak hazırladığı konsept çalışmaları eminim sizlerin de hoşuna gidecek.

iPhone mini

iPhone-Mini-1 iPhone-Mini-3 iPhone-Mini-4 iPhone-Mini

iPhone mini iPhone 5S

iphone mini iphone 5s

iPad mini ve iPad 5

ipad-5-mini ipad-5 ipad-2013-yeni-ipad ipad-2013

iPhone 5 mini, iPad 5, iPad mini ve iPhone 5S

ipad-mini-ipad-5-iphone-5s

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

iPhone 5S, iPhone mini ve iPad 5 neye benzeyecek?” için bir yorum

  • 31 Ocak 2013 tarihinde, saat 10:25
    Permalink

    Apple gerçekten kendine gelmesi gerekiyordu.Özellikle siyah ve beyaz renk takıntısından vazgeçtiği için sevindim.Mavi renk falan da 5s için çok hoş olacak yani renkli iphone herkez için güzel bir değişim olucak:)

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir