iPhone 5’i korurken pil ömrünü de iki katına çıkarın

iPhone 5 için bugüne kadar rastladığımız en akıllı fikirlerden bir tanesi olarak dikkatimizi çekince sizlerle paylaşmak istedik. iPhone 5‘lerin önceki cihazlara nazaran yüzeylerinin çizilmesinin daha kolay olabildiğini biliyorsunuz. Bu nedenle iyi bir kılıf ile iPhone 5‘i korumak, tasarımından ödün verilse bile sağlıklı olması açısından tavsiye edilmekte.

Bir diğer konu da akıllı cihazların barındırdığı özellikleri itibari ile kullanımın yoğunluğuna da bağlı olarak şarj süresinin kısalığı. İşte her iki noktada tek bir çözüm arayabilecekler için iyi bir çözüm olan “uNu iPhone 5 Battery Case” dikkate almanızı tavsiye ederiz.

uNu battery case iPhone 5

iPhone 5’inizin şarj süresini iki katına çıkardığı gibi darbe ve çizilmelere karşı cihazınızı saran koruması ile iddialı bir ürün olarak dikkati çekiyor. Mümkün olduğunca kibar tasarıma sahip olduğunu söyleyebileceğimiz uNu iPhone 5 Battery Case kulaklık, mikrofon gibi ses ile ilgili herhangi bir şekilde ödün vermeyecek şekilde tasarlanmış. Yine açma kapama ve yan düğmeslere erişimin sorunsuzca yapılabileceği şekilde dizayn edilen uNu iPhone 5 Battery Case 2.300 mAh gücü ile 10 saat’e kadar mevcut şarj süresine katkıda bulunuyor.

uNu battery case iPhone 5 - 2

uNu iPhone 5 Battery Case fiyatı ile gayet makul görünüyor, Avrupa’da 79.95$ fiyatla satılan ürün eBay, Amazon gibi sitelerde de satışta. Beyaz ve siyah seçenekleri bulunan ürünün ayrıntılı incelemesini resmi sitesi olan myunu.com sitesinden bakabilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

iPhone 5’i korurken pil ömrünü de iki katına çıkarın” için 2 yorum

 • 13 Ocak 2013 tarihinde, saat 21:21
  Permalink

  Samsung gibi tenis raketi olmadığına dua etmek lazım

  Yanıtla
 • 13 Ocak 2013 tarihinde, saat 21:06
  Permalink

  Zaten ince ve uzun olan telefon bu sayede tv kumandasi gibi olur 🙂 hatta soba borusu:))

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir