iPhone 5C’ler Pegatron fabrikasında şarj edilirken görüntülendi

Eylül ayında olası çok muhtemel Apple tanıtımında sahne alacak olan iPhone 5C‘ler şarj edilirken görüntülendi. Nam-ı diğer ucuz iPhone olarak bilinen iPhone 5C’le Pegatron fabrikasında şarj edilirken fotoğraflanmış. Bir yığın iPhone 5C’nin bir arada bulunduğu fotoğraf, sızıntı fotoğraflarından bir yenisi olarak geçti diyebiliriz.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi çıkışına artık sayılı günler kalan cihazların sızıntı fotoğraflarında da artış görülüyordu. Bu da onlarda bir tanesi. Rengarenk yani çok farklı renk tonlarında olması beklenen iPhone 5C, bu fotoğrafta sadece beyaz renk olarak görünüyor. Fotoğraflar Fransa’da No Where Else internet sitesinde gün yüzüne çıktı.

iphone 5C test

Fotoğraflar Çin’deki Sina Weibo internet sitesinde de (çin’in twitter’ı) yer alınca Pegatron fabrikasında olduğu iddiası güçlendi. Fotoğrafların kapalı kapılar ardında bir test esnasında çekildiği tahmin ediliyor. Testin yapıldığı yer biraz yadırganmış olsa da Engadget sitesi, daha önceki fabrika gezilerinde aşina olunan bir yer olduğunu vurguluyor. Heyecan giderek tırmanıyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir