iPhone 5 Laser Oyma Yöntemiyle Çok Farklı Görünüyor

Akıllı cihazların piyasaya çıkması ile beraber bu cihazlar için gerek koruma, gerek estetik, gerekse de kattığı özellikler açısından aksesuarlar vazgeçilmez unsur haline geldi. Öyle ki binlerce lira verilen ürünlerin hem tasarımından ödün vermeden korumasını sağlayacak olan ürünler, daha estetik görünüm kazandıracak kapak vb. aksesuarlar büyük bir sektör haline gelerek kullanıcıların istifade etmeleri sağlandı.

Bizler de teknoloji sitelerinde sıklıkla rastladığımız ürünler arasında özellikle dikkat çekenleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi sizlere tanıtacağımız özel ürün, daha doğrusu cihazınızı özel kılan bir çalışmayı tanıtmak istiyoruz.

Cihazlarını benzer cihazlardan farklı göstermek için genellikle şık koruma kapları veya kılıflar kullanırız ancak bu ürünler çoğu zaman ürünün kendine özgü tasarımını kapatır ve cihazın tasarımından ödün vermek suretiyle kullanmamızı sağlar. Ancak gelişen teknoloji hem kullanıcıya özel tamamen farklı görünümler sunduğu gibi aynı zamanda cihazın orjinal tasarımından da ödün vermeden kullanabilmenize olanak tanıyor.

iPhone 5 Lazer Kaplama

Aşağıda tanıtım videolarında da göreceğiniz gibi Laser oyma mantığı ile ince bir işçilikle ortaya çıkan tasarımlarla iPhone 5‘ler adeta birer sanat eseri veya kişisel çizgilerinizi yansıtan birer tabloya dönüşüyor. Mesela aşağıdaki resimde beyaz iPhone 5’te yapılan çalışma hayli şık duruyor.

Markasız olmaz diyenler için Louis Vuitton markası ile buluşan bir iPhone 5 isteyebilirsiniz.

Louis Vuitton iPhone 5 Lazer Kaplama

Yukarıdaki resimler ve içerdiği tasarımların nasıl hayat bulduğunu merak edenler için bu güzel tasarımları ortaya çıkarak Lazer yazıcının hassas oyma yöntemi ile resimleri nasıl ortaya çıkardığını görebilirsiniz.

Özellikle yeni girişimciler için de hayli güzel bir fikir olabilecek böyle bir makineye sahip olmak özel iPhone 5’ler ve diğer marka cihazlar için kişiye özel çalışmalar yapmak sureti ile bir iş kurabilmek gayet mümkün gibi görünüyor. İzleyince siz de böyle düşünebilirsiniz;

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir