iPhone 5 ile Ancak Böyle Kafa Bulunabilir

Kimine göre boyunun uzaması dışında iPhone 4S’ten farkı olmayan, ancak Amerika ve şu anda da Avrupanın bir çok ülkesinde satışa sunulduğu Apple Store’lar önündeki uzun müşteri kuyruklarına bakınca çok  şeyin değiştiğini bildiğimiz iPhone 5… Apple’ın TV spot’ları için hazırladığı reklamlardaki öne çıkan özelliklerinin sunumu bir kaç kafadar’a da ilham kaynağı olmuş. Aslında ekibin bunun gibi bir çok video’su olmakla beraber özellikle iPhone 5‘i ti’ye alan bu video gerçekten çok hoş olmuş.iPhone 5

Daha uzun bir iPhone’un konu edildiği video standart Apple spotları tadında hazırlanmış ve cihazın öne çıkan özelliklerinden FaceTime’ın yerini alan BodyTime’a özellikle dikkat çekiyor. Bunun yanında GarageBand uygulaması artık olayın nirvanasına ulaşmış. Panaromik fotoğraf çekme özelliğini kullanmak için sadece tek bir dokunuşa ihtiyacınız var. Ve özellikle metre uygulaması ve ışın kılıcı hadisesi de gayet güzel düşünülmüş.

Ne diyelim yapanların eline sağlık, gayet eğlenceli ve hoş bu çakma Apple tanıtım video’su ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir