iPad Mini ve iPhone İçin Versi Dock Stand

Yenilenen USB bağlantı noktası ile iPhone 5 ve iPad mini için uyumlu olan kaliteli ve bir o kadar da işlevsel aksesuarlar birer birer piyasaya çıkıyor. Apple cihazları için aksesuarlar üreten Cool Invent Lightning bağlantı noktalı iPhone 5 ve iPad mini için standını satışa sundu.

İki farklı versiyonu olan VERSI ismi verilen stand her ne kadar 8 pinli Lightning bağlantı noktası için uygun olsa da eski tip 30 pinli bağlantıyı da destekliyor. İki farklı VERSI’nin bir ürünü iPad mini için bir diğeri de iPad mini ve iPhone 5‘i bir arada taşıyan modeli bulunuyor.

versi-iphone-ipad-stand

Sadece birer masaüstü stand olmaktan daha çok aynı zamanda şarj yapabilmenize de olananak tanıyan VERSI farklı görüş açılarına göre ayarlanabiliyor. Böylece kitap, dergi okurken veya video izlerken keyif almanızı sağlayacak tarzda dizayn edilmiş bir standa sahip olabilirsiniz.

VERSI stand’ın tasarımı 180 derece dönmeye ve 90 derece eğilmeye olanak tanıyan ergonomik yapıda üretilmiş. Fiyatını merak edenler için, tek iPad yerleştirilebilen versiyonu 189 dolar, iPad ve iPhone’u aynı anda taşıyabilen versiyonu ise 259 dolar fiyat ile yurtdışında satışa sunulmuş

Evet, biz de sizin gibi fiyatını biraz yüksek bulsakta kaliteli bir aksesuar olduğunu belirtelim.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir