iPad Mini Tasarımı ile Rakiplerinden Ayrılacak

Tokepa’da analist olarak çalışan Brain White bugünlerde Taipei’de iPad Mini ile ilgili olarak bileşen tedarikçilerini dolaşıyor. iPad Mini için “yeni nesil iPad (iPad 3)’i gölgede bırakacak” şeklindeki açıklaması ile tüketicinin iPad Mini’yi eline aldığında hissedecekleri duyguyu bu sözlerle tanımlıyor. Farklı tasarımı ile albenisi yüksek bir cihaz olacağı düşünülen iPad Mini bu anlamda da rakiplerinden kalın çizgilerle ayrılacak gibi.

Amazon Kindle Fire ve Google Nexus 7’nin plastik hissi veren tasarımından uzak olduğu gibi iPad 3’ten de daha şık görüneceği düşünülen iPad Mini bu anlamda yılın son çeyreğine damgasını vurmaya aday ürün olarak lanse ediliyor.

iPad Mini Beyaz

Wall Street Journal, Apple’ın iPad Mini için çok büyük umutlar beslediğini Pegatron ve Foxconn gibi sözleşmeli olduğu şirketlere 10 Milyon’luk üretim için direktif verdiğini vurguluyor. Açıkçası biz de taşıma kolaylığı başta olmak üzere yatağımıza uzandığımızda iPad Mini ile vakit geçirmenin diğer iPad’lerden çok daha konforlu olacağını düşünmekten kendimizi alamıyoruz doğrusu.

iPad Mini Siyah

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir