iPad Mini Sadece Wi-Fi Olarak Mı Gelecek?

iPhone 5 lansmanı sonrası iPad Mini haberleri artık teknoloji sitelerinden ve basından gördüğümüz kadarı ile hiç eksik olmuyor. Yeni haber Guardian’dan geliyor, paylaşılan habere göre iPad Mini‘nin sadece Wi-Fi versiyonunun geleceği belirtiliyor. Haberin ayrıntılarında iPad Mini’nin ilk olarak Wi-Fi versiyonu ile meraklılarının karşısına çıkacağını sonradan 4G destekli olacak olan modelinin piyasaya sürüleceği yazılıyor. Önceki raporlarda iPad Mini‘nin hücresel bağlantılı olacağı ve Çin’deki maketlerde de cihazın sol tarafında bir SIM yuvası bulunduğu dikkat çekmişti. Guardian’ın haberi bu anlamda diğer haberlerle çelişiyor gibi görünse de 4G’li versiyonunun sonradan geleceğini bildirmesi ile diğer haberlerle de örtüştüğünü görüyoruz.

iPad Mini Siyah

Haberin devamında Guardian, Kasım ayında perakende sektörüne sunulacak olan iPad Mini’nin bu ay içinde bir etkinlikle tanıtılacağını belirtiyor.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

iPad Mini Sadece Wi-Fi Olarak Mı Gelecek?” için 2 yorum

 • 15 Aralık 2012 tarihinde, saat 17:34
  Permalink

  Wifi sinyali güçlü gösteriyorsa sorun yoktur bilgileri tekrar kontrol etmekte yarar var. 4S sürüm kaç bilmiyorum ama restore etmenizde de fayda var.

  Yanıtla
 • 15 Aralık 2012 tarihinde, saat 09:50
  Permalink

  İphone 4s kullanıcısıyım.Telefonun wifisi gelmiyor artık.İnternet gitmişti kapattım açtım modemi artık bilgisayardaki var sadece.Telefonda bu ağı unut dedim tekrar girdim şifreyi wifiye bağlanacak işareti dönüyor ama bağlanmıyor sorun nedir acaba:(

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir