iPad Mini Konsept Çalışmaları Resimleri

iPhone 5 lansmanını artık çok geride bıraktığımızı söyleyebileceğimiz bu günlerde şimdiki odak noktamız bilineceği gibi iPad Mini üzerinde yoğunlaşıyor. Apple’ın önümüzdeki ay içinde piyasaya süreceği beklenen iPad’in daha küçük versiyonu olacak olan iPad Mini hakkında sızan haberlerden yola çıkarak tasarımcılar da iPhone 5‘te olduğu gibi ortaya yeni yeni konsept tasarımlar koymaya başladılar.

iPad Mini Konsept

Özellikle iPhone 5 konusunda gayet başarılı üç boyutlu bir çalışma yapmış olan Gizmodo tasarımcısı Martin Hajek yine bizlere güzel tasarımlar hazırlamış. Hajek bundan önceki ana konumuz olan iPhone 5 için yaptığı çalışma ile neredeyse birebir olarak iPhone 5’i üç boyutlu olarak çizdikten sonra bir video ile çalışmasına canlılık vermişti.

iPad Mini Konsept

iPad Mini konusunda da öne çıkan söylentilerden yola çıkan Hajek, iPhone 5 arka kapağında olduğu gibi yeni çalışmasında iPad Mini’nin siyah olacağını düşünerek yola çıkmış. Gizmodo’da tıpkı yeni nesil iPod touch’lar gibi iPad Mini’nin kurşun rengi ve mavi dahil olmak üzere farklı renk seçenekleri ile gelebileceğini düşünüyor. Bu düşünce de tasarımcısı Martin Hajek’in elinde çizgilere dönüşüyor.

iPad Mini Konsept

iPad Mini’nin son derece ince bir yapıya sahip, 7.85-inç’lik ekranı ile önümüzdeki hafta veya takip eden günlerde arz-ı endam edeceği, bunun için Apple’ın davetiye hazırlığında olduğu da gelen son haberler arasında tekrar yer buldu.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir