iPad Mini İçin Belkin Klavyeli Kılıf Satışta

Bir çok teknoloji ürünün için kaliteli ve bir o kadar da kullanışlı aksesuarlar ve yan ürünler sunan Belkin, bugünlerde iPad mini aksesuarı konusunda eksiklik çekenlere ilaç olabilecek bir ürünü piyasaya sürdü. iPad mini cihazlarını adeta birer dizüstü bilgisayar haline getiren, hem koruma sağlayan hem de Bluetooth klavye özelliği olan “Portable Keyboard Case for iPad mini” ürününü satışa sundu.

Özellikle iPad‘leri ile yazı yazmayı seven kullanıcıların tercih edebileceği hem şık hem de fonksiyonel klavyeli koruma kılıfı favori aksesuarlarınız arasında yerini almaya hazır. 80$ fiyatı ile Amerika’da satışa sunulan ürün konfor ve zerafeti bir araya getiren bir ürün olmuş

belkin ipad mini klavyeli kılıf

iPad mini‘nin Bluetooth’u üzerinden bağlanan klavyesi daha rahat yazmanızı sağlayacak şekilde tasarlamış aynı zamanda fonksiyonel kısayol tuşları ile desteklenmiş gayet kaliteli ve şık bir ürün olarak dikkat çekiyor. Cihazınızı tam kavrayan yüzeyi ile çizilmelere ve darbelere karşı da cihazınızı koruyan bir kılıf niteliğinde.

Smart Case şeklindeki katlanır tasarımı ile hem yazı yazarken hem de video izlerken zemine tam oturan yapısı ile de daha kullanışlı bir aksesuar olarak tercih edilesi bir ürün olarak dikkatimizi çekti. Bir kere şarz edildiğinde haftalarca kullanılabilecek şekilde uzun kullanım süresine sahip olan Belkin iPad mini klavyeli kılıfı cihazın arka kısmındaki kamerasını açıkta bırakacak şekilde dizayn edildiğinden fotoğraf ve video çekimini de kılıfından çıkarmadan yapabilmenizi sağlıyor.

Henüz Belkin’in Türkiye sayfasında rastlayamadığımız ürün muhtemelen diğer Avrupa ülkeleri ile beraber yakın zamanda erişilebilir olacaktır. Şimdiden alınacak ürünler listenizde yer ayırmanızda fayda var diye düşünüyoruz. Ürünün inceleme ve satış sayfasına bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir