iPad İçin Süper Bir Çizim Uygulaması Consept

Üçüncü nesil iPad ile beraber uygulamaları, resimleri ve görsellikle alakalı diğer özellikleri yüksek çözünürlüklü ekranı ile çarpıcı bir şekilde bize sunmuştu. TopHatch şirketinin iPad kullanıcılarına sunduğu Consept isimli uygulama ile doğrudan cihazın üzerinde çarpıcı kreasyonlar ve çizimleri her pikseli mükemmel şekilde kullanarak hazırlamanızı sağlıyor.

Uygulama temel olarak teknik çizimleri hassasiyet ile birleştirerek sanatsal niteliği yakalama adına çalışanlar için iyi bir uygulama olduğu söylenebilir. Çoğu çizim uygulamaları farklı kalem türleri veya fırçaları sunmakla beraber bu işi çok daha ince detaylara inerek iPad üzerine Consept ile taşındığını sizler de farkedeceksiniz.

Consept for iPad

Minimalist bir araç çubuğuna sahip olan Consept’in gereksiz kalabalıkları öteleyerek arayüze odaklanıp iyi çizimler oluşturmak adına çok basit bir şekilde araç çubuğuna da gizleme imkanı sunuyor. Hazırlanan hassas çizimlerin ke kadar pürüssüz ve net olduğunu çalışma alanını yakınlaştırdığınızda net olarak görebileceğiniz Consept’i çizim konusunda uygulama arayanlara şiddetle tavsiye ederiz.

Consept for iPad

Consept uygulamasının iTunes indirme bağlantısına aşağıdaki App Store linkinden ulaşabilirsiniz.

iPad Consept

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir